امروز در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نصف‌جهان به خروش آمد؛ مردم اصفهان با حضور حماسی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بر تاریخ ۴۰ ساله نظام جمهوری اسلامی بار دیگر مهر تایید زدند.
مردم اصفهان خاطرات میدان نقش جهان در روزهای انقلاب و ۴۰ سال ایستادگی در برابر دشمنان را زنده کردند، مردان و زنانی که دست در دست کودکان خود بار دیگر نفرت خود از ایادی استکبار را به چشم جهانیان کشاند، شکوه نقش جهان دیدنی است زمانی که پرچم‌های ایران در دست کودکان در کنار پلاکاردهای «به کوری چشم آمریکا انقلاب اسلامی ۴۰ ساله شد» در باد به اهتزار درآمده است، پلاکاردهایی که در پاسخ به گزافه‌گویی های ترامپ در سرتاسر نقش جهان به اهتزاز درآمده است.

امروز حاضران در مراسم، به شکل یکپارچه شعار مرگ بر آمریکا، انگلیس و اسرائیل را فریاد زدند و با شعارهای «حسین حسین شعار ماست، شهادت افتخار ماست» و «ای رهبر آزاده، آماده‌ایم آماده» روحیه مبارزه‌طلب خود را در جواب هر نوع خیال خام و گزافه به دشمنان نشان دادند.
در طول مسیرهای برگزاری مراسم و میدان امام (ره) نیز ایستگاه‌های فرهنگی و صلواتی به چشم می‌خورد که نشان از حضور پررنگ اقشار مختلف مردم، و گروه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی داشت.
پس از سخنرانی حجت الاسلام حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران، مردم اصفهان پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی را به طول ده‌ها متر به نشانه وفاداری به نظام جمهوری اسلامی ایران بر سر کشیدند تا به دنیا بگویند سایه این انقلاب و نظام تا همیشه بر سر این ملت خواهد بود.

راهپیمایی 22 بهمن به روایت تصویر:

اجتماع مداحان و هیئات مذهبی جهت حضور در مراسم راهپیمایی (در مسجد سرخی)


شکوه حضور مردم در خیابان سپه اصفهان


حضور حماسی و یکپارچه مداحان و هیئات مذهبی در راهپیمایی


حضور نسل‌های مختلف انقلاب در راهپیمایی 22 بهمن


حجت الاسلام اروجی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهانتوزیع پوستر و پلاکارد توسط گروه‌های مردمی


حضور و شگفتی گردشگران خارجی از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن


اجرای سرودهای انقلابی توسط گروه‌های نوجوان
حضور روحانیت و اقشار مختلف مردم در مراسم


ایستگاه تشکلهای دینی مردمی انقلاب اسلامیخوشنویسی دلنوشته‌ها و شعارهای درخواستی مردم و راهپیمایان


سخنرانی حجت الاسلام حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسدارانبرپایی نمایشگاه چهل آیه قرآنی در غرفه تشکلهای دینی مردمی