اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان به شکرانه حضور پرشور آحاد مردم شریف و شهیدپرور اصفهان در راهپیمایی مدافعان حریم خانواده پیام تشکری صادر کرد.

 

متن پیام را در ادامه مطلب بخوانید:

بسمه تعالی

إِنَّ اللَّهَ یُدَافِعُ عَنِ الَّذِینَ آمَنُوا إِنَّ اللَّهَ لَا یُحِبُّ کُلَّ خَوَّانٍ کَفُورٍ/ حج 38

قطعا خداوند از کسانی که ایمان آورده اند، دفاع می کند، خداوند هیچ خیانتکار ناسپاسی را دوست ندارد

 

حفظ هویت فرهنگی و دینی نشانه‌ای از شخصیت و استقلال ملت ها و تضعیف آن نشانه وابستگی ملت ها است. اعتقاد به حفظ هویت دینی و دفاع از آن تا پای جان، نظام نوپای جمهوری اسلامی را برپا کرد و آن را در برابر تهاجمات گوناگون دشمن، مقاوم و پایدار نمود. اگر دشمن بتواند این اعتقاد را از ذهن مردم بزداید، مقاومت ها و ایثارها و فداکاری ها هم به دنبال آن از بین خواهند رفت و کشور دوباره در سلطه اجانب قرار خواهد گرفت. آنچه که بدخواهان و دشمنان این ملت در پی آن هستند، سلب این انگیزه و ایمان از مردم است. از شیوه های دشمن در جهت رسیدن به مقاصد و نیات پلید خویش، ترویج آزادی وارداتی(اشاعه بی بند و باری و فساد) می باشد.

جریان تاریخی فروپاشی تمدن اسلامی در اندلس سند گویایی است که پرده از حرکات پنهانی دشمن بر می‌دارد . به فرموده رهبر معظم انقلاب ، تهاجم و شبیخون فرهنگی از جمله علائم تلاش جبهه استکبار برای بی محتوا کردن نظام اسلامی می باشد . درک هوشمندانه این موضوع و دفاع از ارزشهای اسلامی و انقلابی، وظیفه آحاد مردم انقلابی است که به فضل الهی، مردم امروز با هوشیاری، درک بالا و قدرت تحلیل تحسین برانگیز، در صحنه حاضرند. حضور حماسی زنان و مردان شهر شهیدان اصفهان در راهپیمایی مدافعان حریم خانواده با شعار "مگر می شود کسی محبت حضرت فاطمه(س) را در دل داشته باشد ولی چادر او را دوست نداشته باشد" و "ای خواهر مسلمان زینت تو حجاب است، عفت و زینت زن در پرتو حجاب است" اعلان این واقعیت است که ما حافظان حجاب، چادر را همانند پرچم جمهوری اسلامی دانسته و در دفاع از این نماد مقدس همچون مدافعان حرم اهل بیت علیه السلام از حریم خود دفاع می کنیم تا حریم دختر ایرانی همچون حرم حضرت زینب سلام الله علیها حفظ شود و مرهمی بر دل همسران، دختران، مادران و خواهران شهیدان مدافع حرم اهل بیت علیهم السلام باشد.

اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان از حضور مقتدرانه و پرشکوه آحاد مردم شریف و ولایتمدار اصفهان به ویژه خانواده معظم شهداء در راهپیمایی غرورآفرین و عزت بخش مدافعان حریم خانواده و همچنین دست اندکاران این مراسم عظیم که بار دیگر نشان داد که این امت آزادی خواه و استقلال طلب همواره با ایستادگی و مقاومت سلحشورانه خویش تا پای جان به آرمان ها و فضایل ناب انقلاب اسلامی پایبند بوده و نه تنها گذشته ایام موجب شکاف میان نسل های مختلف نمی گردد بلکه ارزشهای والای ولایت، روح و جان گذشتگان و آیندگان را مسخّر افکار آسمانی پیر و مراد جماران و سید خراسان نموده است، تشکر و قدردانی نموده و دست به دعا بر می‌داریم که "اللهم عجل لولیک الفرج".